Державний музей авіації ім. Антонова

З давніх-давен люди мріяли літати, немов птахи, мріяли опанувати небо. Із плином століть, людство здійснило свою мрію. В 1903 році піднявся в повітря перший аероплан з двигуном внутрішнього згорання. Це був літак братів Райт. У наш час повітряне сполучення стає щоденною необхідністю, сотні та тисячі повітряних маршрутів з’єднують різні міста, країни та континенти. Є люди, які полюбляють повітряні подорожі, а є люди, яких перельоти навпаки, лякають. Але безкрайнє небо нікого не залишає байдужим.

Андріївський Узвіз на Подолі

Київ - одне з найвеличніших міст за архітектурою та історичною спадщиною не тільки в Україні, а й в усій Європі. Для туриста - це захоплива подорож у минуле, відчуття чогось неповторного і красивого одночасно.

Посольство Бразилії

Національний Історичний Музей в Києві

Національний музей історії України - ведучий музей, який з 1944 року розташований на Старокиївській горі. У музеї зберігаються етнографічні, археологічні моделі живопису та скульптури, а також колекції, друкарські книги, та інші історичні експонати.

Київ в мініатюрі, музей на острові Гідропарк

Якщо ви вперше прибули до Києва, але не знаєте, з чого розпочати своє знайомство зі столицею України, вам не варто хвилюватися. І самі кияни, і досвідчені туристи завжди порадять вам в першу чергу відвідати Гідропарк, адже тут ви знайдете все, що потрібно звичайному туристу в будь-яку пору року,а також з користю і насолодою згаєте зайвий час.

Різдвяні Свята у Києві

Новорічні свята вже незабаром. Планувати їх заздалегідь – дуже правильна тактика. Підготовка до Нового року у столиці вже розпочалася. Головну ялинку країни ніхто не відміняв. Не зважаючи на карантинні обмеження, наближення свят вже відчувається. Хочеться душевної атмосфери і чогось захоплюючого.

Оболонська Набережна в Києві

Красивим місцем, улюбленим для сучасного туриста, приїжджого, гостя столиці є Оболонська набережна, що має значну протяжність, дивує своїми красотами.

Романтичні ідеї для зустрічі світанку в Києві

Чи є люди, які не люблять поїздки? Однозначної відповіді на це питання напевно немає. Адже все залежить від того яка саме це поїздка, куди і з ким. Так, запеклому домосіду не принесе задоволення напружена ділова поїздка, а спекотним літом кататися по гучному, курному місту взагалі мало кому захочеться. Але якщо мова йде про подорож до Києва, місто з приголомшливою архітектурою, древньою історією і різноманітними можливостями для дозвілля, то відповідь буде однозначною. Така подія буде приємним практично для всіх. А якщо поруч знаходиться кохана людина, то кращого складно і бажати.