Чи є люди, які не люблять поїздки? Однозначної відповіді на це питання напевно немає. Адже все залежить від того яка саме це поїздка, куди і з ким. Так, запеклому домосіду не принесе задоволення напружена ділова поїздка, а спекотним літом кататися по гучному, курному місту взагалі мало кому захочеться. Але якщо мова йде про подорож до Києва, місто з приголомшливою архітектурою, древньою історією і різноманітними можливостями для дозвілля, то відповідь буде однозначною. Така подія буде приємним практично для всіх. А якщо поруч знаходиться кохана людина, то кращого складно і бажати.

Замок Річарда на Андріївському узвозі

Готелі Києва відрізняються великою різноманітністю, можна підібрати собі номер в залежності від фінансових можливостей, переваг до району проживання, необхідного рівня сервісу і побутових умов. Ну а про те, щоб організувати незабутні враження для себе і своєї пари, варто подбати самостійно. Тим більше, що тут вистачає для цього місць і можливостей.

Романтика правого берегу Дніпра

Одним з таких місць є правий берег Дніпра. Його вже давно облюбували закохані пари, які можуть тут насолодитися чудовими світанками. Приголомшливе видовище - сонце з'являється над хвилями, осяваючи величний, галасливий і урочистий місто. А після цього можна погуляти по місту, або повернутися в номер. Тим більше, що в місті Київ готель часто виступає місцем, куди хочеться швидше повертатися, щоб відпочити від міської суєти і нових вражень з комфортом. Таким місцем для відпочиваючих може стати міні готель "Перлина". Це прекрасний варіант, що поєднує досить доступну ціну з хорошими умовами.

Монумент Батьківщини-Матері в Києві

Ще один варіант для того щоб зустріти незабутній світанок в столиці - прогулянка до Батьківщини - матері. Таке пригода запам'ятається вам прекрасними пейзажами досвітнього і ранкового міста, пам'ятниками архітектури та особливої, неповторною атмосферою. Крім того, звідти відкривається шикарний вид на Лівий берег Дніпра. Готелі Києва, розташовані поруч з цими місцями візьмуть на відпочинок переповнених враженнями туристів.

Вид на Андріївську Церкву із Замкової Гори

Після комфортного відпочинку, які представляє готель Київ знову готовий поділитися з гостями своїми затишними куточками. Оболонська набережна - чергове місце, що підходить для того щоб двоє закоханих насолодилися світанком. Вона обдарує мандрівників прекрасними панорамами, які назавжди залишаться в пам'яті і на фотознімках. Чи не поступляться їй і набережна Поштовій площі, і Київське море, і пішохідний міст над Дніпром. Не можна не згадати і Замкову гору, з видом на історичну частину міста, який з неї відкривається. Також традиційним місцем для прогулянок є пам'ятник Леоніду Бикову, звідки відкривається вид на Києво-Печерську Лавру і величний простір Дніпра.

Вид з Володимирської гірки

Загалом, Київ це саме те місто, яке назавжди залишить про себе спогади і бажання знову його відвідати. Ну а відповідний готель Київ звичайно надасть. І якщо вибір мандрівників впаде на міні готель "Перлина", то крім спогадів про старовинних вулицях, приголомшливих світанки і особливій атмосфері, у них залишиться враження про затишні, зі смаком оформлених номерах, куди так приємно повертатися.