Красивим місцем, улюбленим для сучасного туриста, приїжджого, гостя столиці є Оболонська набережна, що має значну протяжність, дивує своїми красотами.

Оболонська набережна і парк Наталка

Вона завжди має в своєму розпорядженні до прогулянки з коханою людиною, відпочинку великою компанією друзів. З настанням темряви, набережна рясніє різнобарвними вогнями, вражаючи, зачаровуючи своїм виглядом. Тут все обладнано для максимального комфорту, літні майданчики, магазини, для ночівлі туристи вибирають Міні готель "Перлина" привертає якісним сервісом, недорогими розцінками. Його розташування - проспект Героїв Сталінграда 7, поблизу метро. Робочі, туристичні поїздки, службові відрядження завжди припускають здійснювати попереднє замовлення готелю Києва, щоб по прибуттю організаційні моменти не відволікали від основної місії поїздки.

Кам'яний сад у парку Наталка

Гуляючи по Оболонській набережній неможливо пройти повз головної визначної пам'ятки - затоки, з видом на історичну річку Дніпро. Близькість пішохідної зони, чисте повітря, численні готелі Києва, достаток розважальних закладів, де можна смачно перекусити, зайнятися велоспортом, сфотографуватися на пам'ять, відпочити у своєму розпорядженні своєю гостинністю. Паломники з задоволенням відвідують храм Різдва Христового, що виділяється незвичайними куполами.

Church of the Nativity

Якщо обраний готель, Київ відкриває безліч унікальних місць, для романтичних зустрічей, пізнавальних екскурсій. Поцілунковий або Чортів міст - місце для призначення побачень, можливість красиво зробити пропозицію руки і серця, перила мосту усіяні любовної прозою, віршами. Молодята, сімейні пари прищепили добру традицію - вішати замочки з різнокольоровими стрічками, на щасливу довге життя.

Natalka Park

Столиця пишається недавно утвореної стіною зізнань, де відчайдушні романтики можуть увічнити свої душевні терзання. За переказами, це допомагає наблизитися до об'єкту обожнювання. Говорячи про містичні моменти можна відвідати Фонтан бажань (зведений у дворі Михайлівського собору), кидаючи монетку, відвідувачі щиро вірять в таємничу силу Фонтана.

Сад каменів на Оболоні

Наступний експонат - Дерево щастя, в Наводницькому парку, залізна скульптура, на гілках якої висять листя, яблука. За місцевими повір'ями, зав'язана стрічка закоханими на гілці, обіцяє з'єднання долі. Досить цікавий факт для допитливих туристів, тому важливо своєчасно забронювати готель.

Київ - місто фарб, контрастів, архітектурних пам'яток, музеїв, споруд. Для іноземних закоханих буде відкрито багато нових унікальних місць, просочених таїнством, романтикою, чарами. У Саду каменів, на Оболоні розташувалася скульптура Русалки, що надає допомогу в справах амурних. Потерши її груди, закохані отримують розташування другої половинки.

Скульптури в Саду каменів

Просто неможливо проїжджати повз і не відвідає столичний місто Київ. Готель Перлина, з гостинністю зустріти подорожніх, досвідчений персонал оточить домашньої турботою, затишком, здивує стильним дизайнерським оформленням. Гості, туристи інші постояльці отримають масу позитивних емоцій, позитивних вражень!