Прогулянка в зелений рай

Зараз в сучасному світі дуже хочеться опинитися в теплому і сонячному місці. Побувати там, де багато зелених рослин і пахне свіжістю. Відчути барвистий світ природи. Якщо ви вирішили організувати хорошу і пізнавальну екскурсію для своєї сім'ї. Поринути в нові враження та емоції. Пропонуємо вам відвідати ботанічний сад і оранжерею імені М.М. Гришко, на Печерську в Києві.

Грандіозна будівля оранжереї зведена в 70-х

Будинки й павільйони, в яких розташовується оранжерея красиві і оригінальної архітектури, а великий скляний купол викличе захват і емоції не тільки у дитини, а й дорослої людини. Оранжерея займає великі площі паркової зони. Тут зібрані рослини зі всієї нашої неосяжної планети. Всього за кілька годин відвідування, ви побуваєте практично на всіх континентах Землі. Відчуєте атмосферу і природу країн, в яких ви ніколи не були. Побачите величезну кількість рослин, квітів, чагарників і дерев.

Головна будівля оранжереї. Інтер'єр

В оранжереї ботанічного саду М.М. Гришко, ви зустрінете красиві плодові дерева. Вік деяких з них вже більше 50 років. Різноманітність екзотичних і тропічних рослин здивує будь-кого. Маленькі відвідувачі саду завжди із захопленням розглядають плоди фруктових дерев. Тут є пальми, оливкові дерева, інжир, хурма, цитрусові різновиди та багато інших. Саме в цьому виставковому залі діти проводять найбільшу частину часу. Вони розглядають плоди на деревах, хочуть їх помацати і спробувати на смак. Тут підростаюче покоління дуже сильно пізнає навколишнє середовище, і пізнає прекрасний світ природи. Після відвідин ви побачите, як яскраво горять очі у вашої дитини, емоції від екскурсії будуть переважати. Вона буде задавати багато питань, на які вам допоможуть відповісти співробітники оранжереї.

Екзотичні плодові рослини

Експозиція квітів займає окремий зал в оранжереї. Саме тут можна зустріти багато колекцій різновидів квітів. Представлені: азалії, магнолії, камелії і орхідеї. В оранжереї близько 80 видів колекційних орхідей. Зайшовши в зал, ви відчуєте просто непередаваний аромат цих чудових рідкісних квітів. Основне цвітіння доводитися на осінню пору. Види квітів зібрані просто по всьому світу.

Зал квітучих рослин

У великій колекції представлені екзотичні кактуси. До речі, майданчик з ними, теж улюблене місце дитячого контингенту. Є велика різновидність сукулентів з різних точок планети. Експозиція дуже велика, що справляє враження на групи відвідувачів. Побачивши величезні кактуси, з гігантськими колючками багато хто приходить в повний захват. А як же фантастично виглядають квіти цих рослин. Вони незвичайної краси, яскраві і вражаючі. Цвітуть кактуси рідко, але саме в ботанічному саду ім. М.М. Гришка дане явище можна побачити дуже часто.

Зал кактусів

В оранжереї цікаво у будь-яку пору року. Наші співробітники - екскурсоводи організовують для вас відмінну прогулянку по зеленому саду. Розкажуть історію більшості видів рослин. Ви дізнаєтеся дуже багато нового і одночасно насолодитесь прекрасним запахом квітів. Побачите ексклюзивні чагарники і дерева.

Стежка серед джунглів

Різноманітність рослин величезна. Є овочеві культури, вирощуються трави для спецій і прянощів. Різні горіхові дерева, кучеряві ліани не залишать без враження і емоцій жодного свого відвідувача.

Гігантські кактуси

Є рослини, які мають лікувальний ефект, так звана аптека трав. Тут екскурсовод розповість якими травами можна поправити здоров'я.

Гігантські сукуленти

На території комплексу є великий магазин. У ньому будь-хто може придбати різні саджанці рослин і розсаду овочевих культур. Фахівці - продавці розкажуть, як посадити, а потім доглядати за вашою покупкою в умовах далеких від ботанічного саду. Якщо ви прислухаєтеся до всіх рекомендацій, то зовсім скоро у вас може з'явитися урожай від вашої покупки.

Насіння екзотичних рослин

Саме тут ви відмінно проведете свій вільний час. Дізнаєтеся багато нового і цікавого про рослини, чагарники і дерева. В Україні ботанічний сад М.М. Гришко — заповідний фонд. Він охороняється державою. Пропонуємо відвідати це місце. Тут ви відпочинете, відмінно прогуляєтеся по красивих місцях. Наберетеся життєвої енергії та долучите своїх дітей до світу живої природи.

Пальма з Америки

Якщо забронювати номер в міні-готелі «Перлина», у Вас є можливість легко дістатися до Ботанічного саду ім. М. М. Гришка скориставшись київським міським транспортом.