Ми піклуємося і цінуємо ваш час

Київ - розкішна перлина в намисті мальовничих європейських міст. У нього стікаються з усього світу допитливі туристи і діловиті підприємці. Всіх гостей міста об'єднує одне: необхідність звести до мінімуму занепокоєння про своє проживання, побутових турботах і комфорті на час поїздки. Готелі Києва гостинно відкривають приїжджим свої обійми, але досвідчений мандрівник знає, що гучне ім'я і солідна оплата - це не головні критерії вибору ночівлі.

Мережа міні готелів «Перлина» об'єднала в собі все найнеобхідніше для повноцінного проживання під час короткострокових поїздок. Організатори подбали про те, щоб готель, Київ, стала на час візиту другою домівкою. Затишні двомісні номери з домашньою обстановкою і необхідним набором меблів і побутової техніки дозволять відпочити: відрядження після робочих зустрічей, туристам після огляду незліченних пам'яток.

Десятирічний досвід організації проживання гостей дозволив створити найкращі умови:

  • Заселення в міні готелі Києва за попередньою бронею займе лічені хвилини;
  • Привітний персонал допоможе влаштуватися в апартаментах, об'єднаних в блоки по 3 або 4 номери;
  • Камерна атмосфера готелю дарує усамітнення і спокій - то, що потрібно, після насиченого дня, і що майже неможливо знайти в готелях центральній частині міста. У чистих зелених районах, які дали притулок міні готелю, Київ не перестає дивувати своїми красотами і милосердям;
  • Парковка під охороною і близькість міського транспорту забезпечать вільне переміщення по місту зручним для вас способом.

Важливою перевагою міні готелю «Перлина» є ціна за проживання. У вартість номера входить не тільки постільну білизну, рушники, обслуговування, але і користування побутовою технікою, посудом протягом усього часу перебування. Для гостей, довше 5 днів вивчають Київ, готель передбачила систему знижок. А якщо візит триває більше 10 днів, вартість проживання обійдеться нашим клієнтам ще дешевше.

Плануючи поїздку в столицю, пам'ятайте: готель в Києві недорого обійдеться, якщо ви віддасте перевагу комфортному міні готелю «Перлина».