+38  (067) 500-70-63
+38  (099) 400-72-27
+38  (063) 377-87-71

Правила проживання

Міні готель призначений для тимчасового проживання громадян на період, сплачений і погоджений з адміністрацією.

Після закінчення цього терміну людина, що мешкає в міні готелі, зобов'язана покинути номер на вимогу адміністрації.

Час заселення – 12:00; час виїзду – 11:30. Термін проживання подовжується тільки у разі відсутності броні на користь третіх осіб.

Гості, які планують заїзд в міні готель раніше 12:00 (за умови наявності вільного номерного фонду), а виїзд пізніше 11:30, повинні завчасно погоджувати це з черговим адміністратором. Ця послуга оплачується окремо, згідно з діючим прейскурантом.

Номери бронюються безкоштовно. Ключі від номера видаються гостю після реєстрації і плати за проживання.

Номери в готелі можна забронювати по телефону.

Першочергове право на поселення в міні готелі отримують громадяни, що мають підтверджене бронювання номера. Інші клієнти будуть розміщені в міні - готелі за наявності вільного номерного фонду по черзі.

Адміністратор має право відмовити в проживанні громадянам, які не мають при собі паспорта або інших документів, що засвідчують особу; обличчям в стані сильного алкогольного сп'яніння; гостям, що відмовляються дотримуватися правил проживання в готелі, а також за ситуації, коли відсутня плата за номер в необхідній сумі.

При виселенні гостя адміністратор повинен прийняти ключі і номер. У разі псування або пропажі майна, втрати ключів міні готелю гість компенсує вартість завданого збитку за діючими розцінками «Прейскуранта цін на псування майна готелю». У період з 22:00 годин до 8:00 годин ранку в приміщеннях міні-готелю необхідно зберігати тишу.

В цей час в номерах заборонено включати на велику гучність телевізори і аудіосистеми, а також голосно розмовляти і сміятися.

У разі порушення гостем справжніх Правил проживання адміністратор готелю має право розірвати договір готельного обслуговування з клієнтом.

При від'їзді клієнт зобов'язаний внести плату за фактично зроблені йому послуги. Якщо під час проживання в готелі гість вирішить скоротити термін свого перебування, він зобов'язаний сповістити про це адміністратора за 1 добу до передбачуваного виселення. При недотриманні правил дострокового виселення з міні готелю клієнт повинен сплатити суму за простій номерного фонду у розмірі вартості однієї доби проживання.

Відгуки

 • 25.05.2015Олексій

  Все чудово! Дуже сподобалось!

 • 16.03.2014Аня

  Добрый день. Мне понравилось - что отель можно ...

 • 15.03.2014Константин

  Прекрасное обслуживание, цена очень приемлемая, в ...

Новини

 • 06.07.2016

  Есть ли люди, которые не любят поездки? Однозначного ...

 • 30.06.2016

  Красивейшим местом, излюбленным для современного ...

 • 30.04.2016

  Столица всегда полна событиями: будь то ...

підписатися
Фото номерів
Фото номера Фото номера Фото номера
Забронировать номер Всего от 450 грн