+38  (067) 500-70-63
+38  (099) 400-72-27
+38  (063) 377-87-71

Рекомендуємо відвідати

Київський зоопарк

Зоопарк є членом Євроазіатської регіональної асоціації зоопарків і акваріумів (EARAZA) і української асоціації зоопарків і акваріумів. У Київському зоопарку міститься близько трьох тисяч тварин трьохсот п'ятдесяти видів. Зоопарк розташований за адресою: м. Київ, проспект Перемоги 32.

Аквапарк

«Dream Island» - це найбільший аквапарк в Києві і один з найбільших критих аквапарків в Європі, його площа складає 24 000 кв.м. Він вражає не лише своїми чималими розмірами, але і унікальною концепцією дизайну. «Dream Island» має стиль Загубленого світу, де серед доісторичних тварин і диких рослин, розташувався острів з блакитними лагунами, акваріумами з екзотичними жителями. Назва виправдовує місце – це острів, де збуваються мрії.

Київський планетарій

Київський планетарій суспільства "Знання" України - самий старший і найбільший з планетаріїв України, а також, один з найбільших планетаріїв Європи. Сеанси в планетарії - це науково-популярні лекції, літературно-художні програми або казково-пізнавальні (дитячі) програми з астрономії і космонавтики. Кожен сеанс супроводжується незабутніми астрономічними спецефектами - демонстрацією зоряного неба обох півкуль, сонячних і місячних затемнень, комет, метеорних дощів і тому подібне. Зоряне небо демонструється на кожному сеансі.

Цирк

Національний цирк України (пл. Перемоги, 2) пропонує можливість проведення на манежі цирку творчих вечорів, конкурсів, показових спортивних виступів, нарад, семінарів, гастролей концертних груп. Глядацький зал цирку розрахований на 1903 місця. Період надання послуг з квітня по вересень 2014 року. За додатковою інформацією звертатися до першого заступника генерального директора Дудченко Людмили Павлівни, тел. 486-36-78.

Гідропарк

Розважальний комплекс Гідропарк - це те місце в Києві, де кожен може відпочити так, як побажає, будь то з сім'єю або з друзями. Тут є все: для любителів спорту - тенісні корти, прокат велосипедів, тренажерний майданчик просто неба, волейбол, футбол, пэйнтбол

Майдан Незалежности

Майдан Незалежности — це центральна площа Києва.

Хрещатик

Символ міста - Хрещатик - центральна вулиця, що проходить через три площі столиці України. У вихідні автомобільний рух на вулиці перекривається і вона стає пішохідною. Тут люблять прогулюватися кияни і гості міста.

Кінотеатр Флоренция

Кінотеатр "Флоренція" побудований в 1989 році і названий на честь Італійського міста-побратима. Це єдиний кінотеатр на ж/м Троєщина міста Києва, відвідувачами якого, як правило, являються жителі не лише Деснянського району, а усього міста і гості столиці. Розташований кінотеатр в зручному місці з хорошою транспортною розв'язкою і парковкою : пр-т. В.Маяковского, 31.

Києво-печерська Лавра

Нині Києво-печерська Лавра знаходиться в центрі Києва, на правому, високому березі Дніпра, і займає два пагорби, розділених глибокою улоговиною, що спускається до Дніпра.

Відгуки

 • 25.05.2015Олексій

  Все чудово! Дуже сподобалось!

 • 16.03.2014Аня

  Добрый день. Мне понравилось - что отель можно ...

 • 15.03.2014Константин

  Прекрасное обслуживание, цена очень приемлемая, в ...

Новини

 • 06.07.2016

  Есть ли люди, которые не любят поездки? Однозначного ...

 • 30.06.2016

  Красивейшим местом, излюбленным для современного ...

 • 30.04.2016

  Столица всегда полна событиями: будь то ...

підписатися
Фото номерів
Фото номера Фото номера Фото номера
Забронировать номер Всего от 450 грн